Ресторан / Вотавілю / Карпати відпочинок / Новий рік в Карпатах / Карпти ціни
Бронювання номерів
+38(097) 408 86 11
Новий рік в Карпатах разом з Вотавілю
Оздоровчий літній відпочинок в Карпатах разом з нами
 
Ресторан

    Ресторан "Вотавілю" виконано, як і інші приміщення готелю, з використанням різних порід деревини.

    Кухарі ресторану пропонують смачні блюда української та узбецької кухні, дивовижно поєднуючи їх з вишуканими французькими соусами. Ввечері на відкритій терасі шеф-кухар вражає своєю майстерністю в приготуванні плову, шашликів та форелі на вогні. Меню ресторану досить різноманітне, організовуються бенкети, фуршети, шведські столи. Можливе замовлення дитячого харчування.

 

Погода в Драгобраті Курси Валют Вотавілю Вконтакті

  
11/07/13
Чорниця
У нас на висоті 1400м чорниця тільки починається! 10хв і вітамінізований десертик на сході Сонця зібрано! Смачноооооо! Приїздіть на Драгобрат у "ВотавілЮ"!  
детальніше...
11/07/13
Гриби на Драгобраті
Гриби на Драгобраті - греби на Драгобрат!   Білий гриб, боровик (Boletus edulis Bull. ех Fr.; або Boletus bulbosus Schaeff. ех Schroet.) (місцеві назви — гриб справжній, дубрівник, губи) — гриб родини болетових — Boletaceae. Найкращий з відомих їстівних грибів. Використовують свіжим, про запас сушать, солять, маринують. У сирих грибах є білки та інші речовини, що містять азот (5,39 %), жири (0,40 %), цукри та інші вуглеводи (2,72 %), фібрин (1,01 %), алкалоїд герцинін (властивий також столовим бурякам), зола (0,95 %), ароматичні речовини тощо. Вживають при стенокардії, туберкульозі, зниженні загального тонусу, проти пухлин. В народній медицині екстрактом із плодових тіл білого гриба змащують обморожені частини тіла для прискорення їхнього загоювання.  
детальніше...
Номери та ціниЛітній відпочинок в КарпатахЕкскурсіїГотельРесторанДиско-барСервіс та послугиКонтактиВіртуальний турПрокат гірськолижного спорядженняВакансіїЯк до нас доїхати
© “Вотавілю”.
Всі права захищені.